RockeTalk

RockeTalk 1.1.5

Czatuj z telefonu

Zalety

  • Wsparcie dla wielu protokołów
  • Mozliwość przesyłania obrazków i wiadomości głosowych

Wady

  • Brzydki interfejs

Dobry
7

RockeTalk to darmowa aplikacja, pozwalająca poznawać nowych ludzi na czacie. Dodatkowo program umożliwia rozmawiać z użytkownikami komunikatorów Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, MSN oraz AOL. Jeśli lubisz się komunikować w drodze, pobierz RockeTalk.

RockeTalk pozwala się połączyć z czatem, na którym można poznać wiele interesujących osób lub rozmawiać ze znajomymi, którzy również korzystają z tego programu. Jeśli do tej pory korzystaliśmy z innych komunikatorów, możemy do RockeTalk podpiąć nasze konta Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, MSN oraz AOL. Program wymaga połączenia z Internetem.

Rocke Talk pozwala stworzyć własny profil, wzbogacając go o zdjęcie i informacje osobiste. Z innymi użytkownikami czatu możemy wysyłać sobie wiadomości tekstowe, głosowe oraz obrazki. Niestety interfejs programu jest dość brzydki i korzystanie z niego, wymaga przyzwyczajenia się.

Co prawda większość użytkowników czatu RockeTalk pochodzi z Indii i z południowej Azji, ale możliwość podpięcia kont z innych komunikatorów zwiększa przydatność tej aplikacji.

Najczęściej pobierane Dodatki na java

Więcej
RockeTalk

Download

RockeTalk 1.1.5

Opinie użytkowników o RockeTalk